Жителі сіл Зоря і Ворчин через постійні утиски готові писати звернення у Верховну Раду, щоб вийти зі складу Устилузької ОТГ (ВІДЕО)

Останньою краплею в чаші терпіння,що підштовхнула селян до такого рішення, стала відмова голови і депутатів у співфінансуванні дороги Н-22 Зоря-Ворчин. Кошти на її ремонт у сумі 400 тисяч гривень ще раніше виділила Волинська обласна рада, решту мала додати об’єднана громада.
Про це вони заявили на сесії Устилузької об’єднаної громади, яка відбулася 4 травня.
Люди скаржаться на представників влади ОТГ, що ті для сіл нічого не зробили. Лише привласнили заслуги селян, як у випадку із ремонтом дитячого садочка та клуба.
- Як можна Ділити людей, даючи гроші одним, а іншим ні? – розповідає староста села Зоря Валентина Томчук. – Шановний Віктор Ростиславович, назвіть цифри, скільки Ви дали на П’ятидні, Лудин і Амбуків. Жодна сільська рада не залишилася з лишками субвенції 300 тисяч гривень, які Ви у нас забрали і перекинули куди Вам треба було.
Також ситуацію прокоментував депутат Володимир-Волинської районної ради Павло Карпюк:
- Зараз стараються стикнути лобами людей. Я пропоную не забирати гроші, що виділили в області, в однієї частини громади і передати іншій. Давайте краще разом будемо відстоювати, щоб нам дали на одну дорогу гроші, і на іншу. Зараз будуть ділити лишки по перевиконанню бюджету. Ми тоді разом долучимося і всі спільно будемо відстоювати дорогу на Амбуків. Хіба це проблема? Обласна рада дала саме на дорогу Зоря-Ворчин. І забирати ці гроші на щось інше – це не правильно!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>