Жінка із Володимира-Волинського просить допомоги у небайдужих людей для лікування онкологічної хвороби

17777009_1306839832725472_1081607316_oЛілія Будницька, 31-річна жителька Володимира-Волинського, в черговий раз звертається до небайдужих людей за допомогою. Після публікацій у ЗМІ вдалося зібрати 24 тисячі гривень, котрі були витрачені на проведення хіміотерапії та відновлення лейкоцитів в крові.
Жінка розповіла, що відразу після публікації відгукнулося дуже багато людей та були постійні перекази матеріальної допомоги.
«Я дуже вдячна всім людям, які відгукнулися. Поки не зіштовхнулася з бідою, то не думала, що людині в такій ситуації можуть допомогти 100 гривень. А виявляється, що така навіть не значна сума справді дуже допомагає. Дуже вдячна тим, хто допомагає, і нехай Вас береже Бог. На жаль, змушена ще просити допомоги у небайдужих. Хто може, відгукніться. Я дуже хочу одужати і турбуватися про свого сина. Йому 22-го квітня буде лише 8 років. Усім вдячна, хто не байдужий до моєї біди.» – зазначила Ліля Будницька.
Перша хіміотерапія коштувала 11 тисяч гривень. Однак відразу після проходження курсу, лікарі діагностували зменшення лейкоцитів в крові до показника 0,63 ( при нормі від 4 до 9). Лілії призначили дороговартісне лікування, де один укол коштував 800 гривень (загалом їх було шість) та два тижні реабілітації після першої хіміотерапії.
Зараз жінці призначили другу хіміотерапію, яку проведуть 6 квітня. Після цього лікарі зроблять аналіз ПЕТ/КТ, який коштує 10 тисяч гривень. Саме цей аналіз покаже як проходить лікування.
Нагадаємо, що в січні 2017 року пані Лілії озвучили діагноз “середостінна лімфома Ходжкіна” та призначили лікування, до якого, за попередньою інформацією, увійде шість хіміотерапій.
Тим, хто бажає підтримати жительку Володимира-Волинського, прохання перераховувати кошти на картку Приватбанку пані Лілії

5168 7555 3147 8002 Будницька Лілія Сергіївна
телефон матері Лілії: 0982943044 – Світлана Яківна

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>