Зберігання садового інвентарю

ІНВЕНТАРПісля закінчення дачного сезону ми повинні замислитися про те, як і де зберігати інвентар у зимовий період.
Усі інструменти, якими ви працювали в саду, на городі, необхідно добре очистити від бруду і рослинних залишків, вимити і просушити або витерти. Крім того, дуже важливо залишити інструмент на кілька годин на сонці, щоб максимум вологи вийшло з різноманітних стиків і щілин. Потім слід змастити всі інструменти і скласти на свої місця в гаражі або іншому спеціально відведеному місці.
Садові ножиці та різноманітні секатори необхідно ретельно змастити і зберігати в закритому вигляді у спеціальних чохлах. Ножівки і пили також чистяться і складаються у спеціальні чохли, але якщо таких немає, зуби інструментів можна закрити садовим шлангом, зробивши у ньому проріз, а зберігати навіть у рукаві старої куртки.
Держаки з дерева потрібно вичистити, відшліфувати і покрити лаком для кращого зберігання.
Усі інструменти встановлюються лише вертикально у спеціально відведеному місці або ж підвішуються на стіну, де вони не намокнуть від підлоги і завжди будуть провітрюватися протягом.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>