Затверджено новий Державний реєстратор

4486Статтею 3 Закону України від 06 липня 1995р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» визначено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі, зобов’язані застосовувати РРО, що включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (далі – Державний реєстр), з додержанням встановленого порядку їх застосування.
Наказом Державної фіскальної служби України від 27.04.2015р. №302 затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.
У порівнянні з попередньою редакцією, у цьому Державному реєстрі відсутні моделі РРО, які не забезпечують виконання вимог щодо передачі контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів згідно з вимогами, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012р. №1057 «Про затвердження Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв’язку до органів державної податкової служби».
Якщо модель реєстратора розрахункових операцій/версія внутрішнього програмного забезпечення на сьогодні вилучена із Державного реєстру, з метою виконання норм чинного законодавства Володимир-Волинська ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області пропонує Вам у місячний термін здійснити заходи щодо доопрацювання реєстратора розрахункових операцій або зняти вищевказаний РРО з реєстрації. У протилежному випадку, відповідно до пунктів 1, 2, 6 розділу 4 Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого Наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013р. №417 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19.09.2013р. за №1616/24148, до 01 січня 2016 року Володимир-Волинською ОДПІ буде проведена процедура скасування реєстрації даного РРО у примусовому порядку.
Ігор Пакулець, начальник Володимир-Волинської ОДПІ

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>