Заберіть пароль від Фейсбуку

Зміна керівника Володимир-Волинської організації ВО «Свобода» безумовно має позитивні моменти. Однозначно можна сказати, що політика організації буде формуватись в офісі організації, а не в іншому місці, як це було до недавнього часу. І тим більше, ця політика буде відповідати заявленій програмі і передвиборчих обіцянках, а не потребам інших партій.

Звичайно, для цього Ганні Фурман прийдеться докласти зусиль на початковому етапі. Думаю, вона справиться, тим більше, вона буде мати підтримку серед деяких своїх товаришів, хоча і не від всіх.

І що місцевим свободівцям треба зробити терміново, так це забрати в Приступи пароль від Фейсбуку. Його писанина взагалі то не варта уваги, таких у Фейсбуці більше, ніж потрібно  – тільки в мене близко 50-ти забанених. Дискутувати з такою публікою не має сенсу. Це те саме, що боротись зі свинею: замараються багнюкою обоє, тільки свиня отримає від цього задоволення.

Але в даному випадку є одне але – Приступа входить до складу виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради і прямо впливає на прийняття рішень, що стосуються всіх жителів міста. І хоча на даний час ті, хто подавав його кандидатуру до складу міськвиконкому і голосував за нього дуже сильно жаліють про це, факт залишається фактом.

Тому, якщо відібрати в Приступи пароль від ФБ не вдасться, то тоді у свободівців один вихід – якомога швидше дистанціюватись від нього, бо ця історія завершиться так, як з Кобою, тобто заяви про призупинення членства і виключення з партії з’являться в один день.

Воно вам треба другий раз наступати на ті самі граблі?

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>