ЗА 5 ФРОНТОВИХ РОКІВ СВОЇЙ МРІЇ НЕ ЗРАДИВ

74492294_1478794332273952_6280869743133982720_nМісяць тому наш побратим відзначив своєрідний ювілей – 5 років на фронті. Із першого свого фронтового дня у далекому вже 2014 і до сьогодні Володимир служить у тому ж підрозділі 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого і навіть у тій самій роті!
-Змінювалися посади, обов’язки, але не змінилася мрія і мета. Не ми розпочали цю війну, але нам її закінчувати. Власне, заради цього я тут – заради Перемоги, бо для чого тоді все це було? – каже Володимир. – Взагалі-то я сам із Дніпра, і за ці 5 років, не приховуватиму, мав можливість піти на службу в іншу військову частину, яка дислокується ближче до дому, але не захотів. Тут моя князівська бригада, тут мій підрозділ, хлопці, які за роки війни стали для мене навіть не побратимами, – братами! Ми разом пройшли через 5 пекельних фронтових років, ми разом – із початку і до завершення…
Удома на Володю чекають рідні: мама, кохана, 16-річний син Дмитро, який займається тайським боксом, є учасником та переможцем багатьох турнірів, і рівняється на батька, – мріє пов’язати свою долю з військом.
- Звичайно ж, я не бажаю синові пройти мій шлях, – запевняє Володимир. – Війна – тяжка і брудна робота. І лягла вона, так уже сталося, на плечі нашого покоління. І наш обов’язок – зробити все, аби наші діти, наші сини, якщо оберуть справою життя військову службу, служили в мирній країні… В мирній і сильній, на яку ніяка нечисть більше ніколи не посміє зазіхнути! Так буде, я знаю! Ми зробимо для цього все! Слава Україні! Героям Слава!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>