Який податок далі – за повітря?!

Я от думаю, що ми УКРАЇНЦІ за народ такий? Чи ми настільки терплячі, а нас грабують, чи байдужі до свого сьогодення та майбутнього?
Судіть самі. Електронні декларації наших найвищих чиновників, депутатів Верховної Ради і т.д. Ці люди, які в житті ніколи не займались бізнесом, ніде не працювали, окрім державної служби, відповідно за заробітну плату, задекларували МІЛЬЙОНИ ГОТІВКИ переважно у валюті, і не тільки готівки. Їх жінки, батьки, діди, прадіди, стали проявляти феноменальні здібності у веденні бізнесу і поставали МІЛЬЙОНЕРАМИ. Як на мене, більш зухвалого плювка в обличчя народу годі й чекати, та ні, ми ж покірно мовчимо.
Далі, ті, які десятиліттями грабували країну, заробляючи на тому мільярди, правда, тепер щось не поділили з верхівкою, спокійно повтікали, а правильно сказати виїхали за кордон і в них – життя вдалося, безбідне життя гарантовано всій близькій родині і не тільки. Прикладів достатньо – Онищенко, Насіров і т.д. До речі, за останнього ДРУЖИНА вносить судову заставу просто вдумайтесь -100 МІЛЬЙОНІВ грн., (питання, де взяла?-риторичне) для порівняння, на ліквідацію наслідків пожежі військових складів на Харківщині, ДЕРЖАВА виділяє 100 МІЛЬЙОНІВ (так то ж ціла держава). І знову спокійно спостерігаємо.
Про пожежу військових складів поблизу Балаклії окремо. Під час війни загорілись склади з боєприпасами на 400 га площі! 130 тис. тонн боєприпасів!!! Це плюс, які збитки фінансові для країни, де грошей не вистачає ні на що, і говорять про що завгодно тільки не про відповідальність, яка б мала бути показовою в таких умовах. І далі спокійно спостерігаємо.
Торгуємо з ворогом, терористами, платимо їм гроші, розповідаючи народу, що як перестанемо торгувати, то долар подорожчає, електроенергія подорожчає та ще й світла подекуди не буде, люди в шахтах від безвиході перетворяться на терористів. Коротше кажучи не соромлячись брешуть. І далі мовчимо.
Один з останніх “хітів” від уряду для народу, абонентська плата за газ. Ну, от вже не знають як “покращувати” умови життя пересічного українця. Наступне, напевно, “покращення” – абонентська плата за повітря. А чому б і ні, все що до тепер відбувалось все ж проковтнули?!

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>