Якщо нас не буде багато, то нас буде дуже легко здолати.

21 листопада 2016 р. на третю річницю Революції Гідності у Володимирі біля Стели на вул. Героїв Небесної Сотні нас було близько 10-ти чоловік. Ми зібрались на шосту годину вечора. На мітинг, який був організований владою йти не хотілось. Не хотілось стояти разом з особами, які здавали учасників Революцїї в міліцію, які забороняли своїм підлеглим приймати участь в мітингах, і які під час проведення мітингів на площі виглядували, як щурі із-за рогу Будинку Культури і боялись підійти ближче – Революція то ще не завершилась.

І не тільки мені не хотілось цього робити. Як виявилось, багато людей не пішли на мітинг, а поодинці, або разом зі знайомими приходили до Стели і ставили лампадки. А от зібратись разом тоді якось не вийшло – ніхто ні про що не домовлявся і не робив оголошень.

20 лютого, на День Героїв Небесної Сотні також не піду на мітинг, який організовує влада і з тих самих причин. І дехто зі знайомих також не піде. А от на шосту годину вечора прийдемо до Стели.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>