Як у прикордонних районах забезпечити правопорядок

b3625666Це питання розглядалося на нараді 16 березня, що проходила у відділі прикордонної служби «Пархоменкове» з керівником апарату райдержадміністрації Сергієм Романюком та головою районної ради Романом Гуком. Також у нараді взяли участь представники штабу Львівського прикордонного загону, офіцер відділу прикордонної служби ЗхРУ, устилузький міський голова, дільничний офіцер поліції Володимир-Волинського відділу поліції, начальники відділів прикордонної служби «Коритниця», «Пархоменкове» та «Морозовичі», в.о. начальника відділу прикордонної служби «Амбуків». Були присутні й командири громадських формувань, що діють на ділянках відповідальності відділів прикордонної служби в межах ділянок Володимир-Волинського та Іваничівського районів.
На порядок денний виносилися питання підбиття підсумків діяльності громадських формувань у 2016р. та за поточний період 2017р., проблемні питання, які виникали; опрацювання та погодження спільних заходів щодо активізації участі громадських формувань у забезпеченні правопорядку у 2017р.; узгодження координації та контролю діяльності громадських формувань; обговорення спільних дій та удосконалення взаємодії з питань забезпечення правопорядку у прикордонних районах у 2017р.; висвітлення підходів щодо оптимізації громадських формувань, які не мають позитивних результатів і реально не сприяють охороні державного кордону, та інші.
Заслухавши інформацію про діяльність громадських формувань у 2016р. та обговоривши заходи щодо активізації участі даних формувань в охороні держкордону та забезпеченні правопорядку, учасники наради вирішили опрацювати та погодити спільні заходи щодо активізації участі громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону в забезпеченні правопорядку у 2017р.; узгодити порядок координації та контролю діяльності громадських формувань; визначити спільні дії щодо удосконалення взаємодії з питань забезпечення правопорядку у прикордонних районах.
Анна Коваль, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>