ЯК РОСІЙСЬКІ ТОВАРИ ПРОДАЮТЬ ПІД ВИГЛЯДОМ УКРАЇНСЬКИХ

made in

Російські виробники, щоб не втратити прибутковий ринок збуту в Україні, йдуть на всілякі хитрощі: реєструють свої фірми в Європі і організовують розфасовку в Україні. Споживачам порадили уважно читати етикетки і ігнорувати штрих-код.

Новину повідомляє «Преса України».

Журналісти одного з українських телеканалів провели розслідування і з’ясували, що на всяк той товар, що має український штрих-код, насправді виготовляється в Україні. Безліч продуктів лише розфасовуються і запаковуються в Україні – це дає їм право не друкувати російський штрих-код, який починається з цифр 46, на упаковці.

«Ви можете привезти тонну прального порошку і розфасувати його в Україні, але ви не можете привезти пачку, пачка підпадає під санкції, а тонна – ні. Риба, ікра, морепродукти, чай, кава – майже всі компанії поставили своє фасувальне обладнання в Україні», – пояснив гендиректор асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Інший спосіб врятуватися від українських санкцій – зареєструвати свою фірму в Європі. Наприклад, в Польщі чи у Франції. І російські виробники активно ним користуються. Тому українським споживачам радять звертати увагу на те, де знаходяться потужності підприємств, за допомогою яких був виготовлений той чи інший продукт

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>