Визначили переможців районної спартакіади школярів

doshkol18 та 19 травня на стадіоні «Олімп» були проведені районні дитячі спортивні ігри «Старти надій» серед учнів 5-7-х класів ЗОШ Володимир-Волинського району. Програма змагань включала біг на 60м, легкоатлетичний крос, стрибки у довжину з розбігу, метання м’яча, піднімання в сід та естафета 8х50 метрів. Серед ЗОШ І-ІІ ст. перемогу здобула школа с.Микуличі, на ІІ місці – ЗОШ с.Хмелівка, третє місце – ЗОШ с.Ласків. Серед ЗОШ І-ІІІ ст. переможцями стали учні НВК с.Льотниче, ІІ місце – ЗОШ м.Устилуг, ІІІ місце – ЗОШ с.Бубнів. Це був останній вид ХVІ Спартакіади школярів району, що і визначив переможців та призерів у загальнокомандному заліку. Ними стали: серед ЗОШ І-ІІ ст. І місце – ЗОШ с.Микуличі, ІІ місце –ЗОШ с.Хмелівка, ІІІ місце – ЗОШ с.Микитичі; серед ЗОШ І-ІІІ ст. І місце – ЗОШ с.Суходоли, ІІ місце – ЗОШ м.Устилуг, третє – ЗОШ с.Бубнів.