Виявлено недостовірні дані і порушення щодо призначення субсидій

subsНачальник управління соціального захисту населення Наталія Голюк на нараді в РДА розповіла, що у Володимир-Волинському районі виявлено переплату субсидій населенню у розмірі 105831 гривня, 17437 з яких уже повернуто до бюджету. Причиною такої переплати стали недостовірні дані, які подавали жителі. До прикладу. у районі є випадки, коли громадяни «забували» зазначили купівлю авто вартістю 700 тисяч гривень або купівлю двох квартир у Києві та Харкові, які коштують мільйони. Нещодавно відбулося судове засідання відносно повернення коштів, але відповідач до суду не з’явився. Окрім того виявлено п’ять випадків, коли було виплачено надміру коштів по догляду за психічнохворими. Адже, коли хворий перебуває більше місяця на стаціонарному лікуванні, то такі виплати припиняються. Але люди приховують такі факти.
Також Наталія Орестівна розповіла про те, що наразі формуються списки осіб до виплати выдшкодувань за економію. До вересня будуть прийматися заяви від жителів району.
Олексій Біянов, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>