Виробництво у Польщі зросло більше, ніж очікували

File photo of an employee working on a Renault Sandero at an assembly line in MoscowРівень промислового виробництва у Польщі зріс більше, ніж сподівалися експерти. За даними, яке оприлюднило Головне статистичне управління, у грудні показник промислового виробництва зріс на 8,4% у порівнянні до аналогічного періоду минулого року. Аналітики сподівалися зростання на рівні 5%. Найбільше пожвавлення зафіксували ті галузі промисловості, які експортують своє виробництво. Рівень виробництва зріс у фірмах, які продукують комп’ютери, електронні та оптичні товари, машини та оснащення, меблі, та автомобілі. Зменшилося, зокрема виробництво фармацевтичних товарів та одягу.

Ситуація більшості сімейних підприємств у Польщі стабільна. 57% польських та 70% європейських такого типу фірм оцінює свою економічну ситуацію як добру або дуже добру – показує рапорт консалтингової компанії KPMG. Найбільшим викликом для родинного бізнесу залишається ринок праці. Дослідження показує, що 63% польських сімейних підприємств побоюється дедалі вищих коштів праці. Крім цього, лише 13% цього типу компаній у Польщі мали проблеми з фінансуванням своєї діяльності за останні 6 місяців. Рапорт KPMG “Барометр родинних фірм” опубліковано втретє.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>