Вихованці районного Будинку школяра привезли три перемоги з фестивалю нацменшин

IMG_1657На Волині мешкає 32 тисячі 500 представників національних меншин. 11 жовтня у Будинку «Просвіти» м. Луцька відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс пісні і танцю «Україна – наш дім», присвячений представникам різних національностей, що проживають у нашій країні. Мета проведення дійства – патріотичне виховання молодого покоління, прищеплення любові та поваги до українського слова, культурних і духовних надбань українського народу та інших націй, виявлення творчо обдарованих дітей. У цьому конкурсі брали участь учні шкіл та вихованці позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів з усієї України. Кожен колектив та виконавець хотів представити себе якнайкраще. Учасники фестивалю співали, танцювали і демонстрували національне вбрання.
IMG_1697За інформацією відділу освіти, молоді та спорту РДА, честь нашого району захищали вихованці гуртків Володимир-Волинського районного Будинку школяра. І їм це вдалося. Танцювальний колектив «Дивограй» (керівник Ольга Демосюк) нагороджений грамотою та подарунком за зайняте ІІІ місце у номінації «Хореографія». У номінації «Вокал» фольклорний гурт «Берегиня» (керівник Людмила Гендис) отримав грамоту за зайняте ІІІ місце, а учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Овадне Анна Михалюк стала переможцем і здобула І місце.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>