Волинські військові готують донецьких школярів до конкурсу «Джура»

18221824_242804602868136_5111419816706451802_nУ травневі дні, коли в Україні святкують День примирення та свято Перемоги, по-справжньому зворушливими є приклади патріотизму, єдності та людяності. Особливо відчутні вони у зоні АТО, де наші військові демонструють істинний гуманізм та миролюбність. Так з ініціативи нашого земляка учасника АТО Андрія Шарка у два міста Донецької області знову запросили для проведення концертних програм аматорські творчі колективи з Володимира-Волинського. До наших героїв та мирних жителів донецької землі завітають театр «Відродження», гурт «Забава», актор Волинського академічного музично-драматичного театру володимирчанин Ярослав Абрамюк. Порадує віршами і піснями волинський виконавець Юрій Щербик.
Проте наші військові й самі роблять багато хороших справ для жителів Донбасу. Особливу увагу атовці приділяють дітям. Українські солдати часто відвідують школи, де надають змістовну допомогу у проведенні виховних заходів. На даний час в одній із шкіл відбувається підготовка школярів до патріотичного конкурсу “Джура”.
Підготувала Антоніна Булавіна

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>