Володимирська першокласниця Анна Омельчук потрапила в топ-100 «Майбутнє України. Діти»

до майбутньогоВсеукраїнський рейтинговий журнал ще в травні цього року оголосив про старт нового масштабного проекту: ТОП-100 «Майбутнє України. Діти», мета якого полягає в тому, щоб об’єднати найбільш яскравих, красивих і талановитих маленьких українців і подарувати їм унікальну можливість заявити про себе на весь світ.
«Аня – щира, добросердна, іноді по-дівчачому примхлива, а у вільний від навчання час дівчинка наполегливо опановує іноземні мови, малює і займається спортом. Художня гімнастика заповнює собою все її активне дозвілля, тож не забарилися й спортивні успіхи, які окрилюють на подальші досягнення. Дівчинка любить допомагати мамі, гуляти з друзями на дозвіллі, кататися на велосипеді й самокаті. Ну просто чарівна маленька першокласниця, яка вміє мріяти і впевнено йти до мети», – йдеться в інформаційній довідці рейтингу.
Підготувала Ксеня Лучко

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>