Володимирська делегація з робочим візитом побувала в Німеччині

IMG_507613-14 січня в рамках робочого візиту делегація на чолі з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком відвідала німецьке місто Цвікау. Разом з німецькими колегами було обговорено співпрацю у сфері теплоенергетики. Сформовано робочу групу, яка напрацює рекомендації щодо модернізації котелень нашого міста. Також до уваги мешканців Цвікау була представлена виставка-ярмарок виробів володимир-волинських майстрів та майстринь.

One thought on “Володимирська делегація з робочим візитом побувала в Німеччині

 1. Volodymyr Pravduvui

  Знову наші місцеві очільники типу першого заступника Матвійчука, директора ТКЕ Коби та низки депутатів не перестають дивувати. Складається враження що їхня робота зводиться лише до того, щоб їздити за бюджетні кошти по закордонах та містах-побратимах для перейняття “досвіду”. Скільки вже можна? Це при тому що у місті власних проблем вистачає… Борги за електроенергію, комунальні послуги, борги по заробітній платі…. І це не повний перелік напрацювань цих посадовців. Де ж той перейнятий досвід? Де впровадження нового за стільки років поїздок за гроші простих платників податків?
  Не буду піднімати поїздки минулих років. Візьму лише декілька останніх:
  З сайту МР
  http://volodymyrrada.gov.ua/u-nimechchyni-volodymyrchany-dosvid-perejmali-ta-vidviduvachiv-yarmarku-mystetskymy-talantamy-vrazhaly.html
  У Німеччині володимирчани досвід переймалі та відвідувачів ярмарку мистецькими талантами вражали

  ………13-14 січня у рамах робочого візиту до німецького міста Цвікау, з яким Володимир-Волинський підтримує давні партнерські стосунки, нашою делегацією на чолі із першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком було обговорено із німецькими колегами співпрацю у сфері теплоенергетики. В результаті зустрічі сформовано робочу групу, яка розробить критерії комплексного енергоаудиту закладів бюджетної сфери та напрацює рекомендації щодо модернізації ряду котелень нашого міста. Німецькій стороні для цього було представлено необхідну інформацію про стан теплопостачання у Володимирі-Волинському. До слова, учасники делегації з Володимира-Волинскього були вражені прогресивними підходами до цієї галузі у Цвікау: котельні, які вдалось їм відвідати, окрім теплової енергії виробляють і електричний струм……….
  Чому з собою не взяли досвід переймати директора ТКЕ Кобу? Це ж йому найбільш потрібно. Про що можна було обговорювати з Матвійчуком у галузі теплоенергетики? (з сайту МР: Матвійчук Ярослав Анатолійович
  У 2002 році закінчив Володимир-Волинське педагогічне училище ім. А. Ю. Кримського за спеціальністю «Початкове навчання» (кваліфікація «Вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в початкових класах»). У 2006 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю «Правознавство», отримав кваліфікацію «Спеціаліст з правознавства». У 2014 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» та отримав кваліфікацію «Магістр державного управління».
  — 2002-2003 рр.: Володимир-Волинська загальноосвітня школа № 1, вчитель;
  — 2002-2003 рр.: ВАТ «Володимир-Волинське АТП-10762», юрисконсульт;
  — 2003-2004 рр.: строкова військова служба;
  — 2004-2007 рр.: Володимир-Волинська загальноосвітня школа № 1, вчитель;
  — 2004-2008 рр.: ВАТ «Володимир-Волинський консервний завод», юрисконсульт;
  — 2008-2010 рр.: управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, головний спеціаліст;
  — 2010 – 2015 рр: Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості, заступник директора.
  З листопада 2015 року – перший заступник Володимир-Волинського міського голови.
  Відразу видно – фаховий спеціаліст у галузі теплоенергетики.
  Де місцеві спеціалісти з даного питання у складі групи? У яку суму міському бюджеті обійшлась така делегація? І головне чим пишатись посадовцям? Купу гуманітарки приперли? Можливо вже досить побиратись? А за ті кошти, що витратили на поїздку можна було придбати дітям необхідне – і купити нові речі/товари у вітчизняного виробника. Але як же ж без переймання досвіду місто проживе? Відразу загнеться.
  За яку робочу групу по енергоаудиту може йти мова, коли у нас ось так бережуть тепло:
  сайт місцевої газети Слово правди
  http://slovopravdy.com.ua/komunalnyky-griyut-zemlyu-zabuvshy-pro-oshhadnist-i-bezpeku/
  Комунальники гріють землю, забувши про ощадність і безпеку

  До редакції прийшов житель міста, який обурюється безгосподарністю, яку спостерігає щодня. На вулиці Поліської Січі , від військового гуртожитку, поза клубом і приміщенням, де збираються колишні воїни-афганці, а це ділянка довжиною метрів 300, і взимку зеленіє трава. Таке ж диво природи є і поблизу пологового відділення ТМО, де ставлять автівки, і біля військової частини, у районі будинку № 242 на вулиці Ковельській. В окремих місцях земля вже просіла і стоять калюжі. Так триває уже кілька років. Хоч теплиці став і вирощуй овочі, гірко жартує чоловік.
  Очевидно, вважає Василь Петрук, у цих місцях погано ізольована тепломережа. А це означає, що за тепло, яке йде на обігрів землі, а не житла, платять жителі багатоповерхівок. Хоча батареї у квартирах бувають не достатньо теплі, адже труби розгублюють тепло й обігрівають землю ще дорогою до будинків. І це тоді, як людей закликають утеплювати квартири, ставити енергоощадні вікна, двері, держава навіть компенсує вкладені у це банківські кредити.
  Та, крім марних фінансових витрат, якими комунальники не переймаються, бо це оплачується із гаманців споживачів, є ще одна небезпека. А що, як труба зі слабкою ізоляцією зігниє і прорве? Фонтан окропу, як це вже траплялося у інших містах, може завдати непоправної шкоди, навіть, призвести до загибелі людей!
  -Нащо чекати біди? – звертається читач газети «Слово правди» Василь Петрук до керівників житлово-комунальних підприємств, до чиїх службових обов’язків належить догляд за станом мереж, запобігання втратам теплоенергії, її ощадне використання. – Будьмо ж мудрими, відповідальними господарями, дбаймо про довірені ділянки роботи.+

  І таке господарювання начальника ТКЕ Коби спостерігається на багатьох вулицях міста. До речі, ось що каже сайт МР:
  функції та завдання покладені на першого заступника міського голови:
  • Координує діяльність:
  — управління водопровідно-каналізаційного господарства;
  — підприємства теплових мереж “Володимир-Волинськтеплокомуненерго”;
  — житлово-експлуатаційної контори № 1;
  — КП “Полігон”;
  — КП “Троянда”;
  — КП “Ритуальна служба”;
  — КП “Містопроект”;
  — СРБП “Володимирліфт”;
  — ТМО.
  • Здійснює відповідно до законодавства контроль за організацією та якістю обслуговування населення підприємствами, установами й організаціями житлово-комунального господарства незалежно від форм власності.
  Яке виконання (надання послуг) ТКЕ в особі Коби такий і контроль МР в особі Матвійчука….
  Так, дійсно, місцеві керманичі у галузі тепла – “фахівці” ще ті. Досить згадати надання ТКЕ у кінці минулого року 1 млн. грн. з міського бюджету – ось так керує “антикризовий менеджер” Коба. + 700тис. на нікому не потрібно лісовоза + 147 тис. на площадку для дров і т.д. Керування і контролювання на висоті…. І це при тому, що у ТКЕ борг за спожиту електроенергію станом на лютий 2018 року складає більше 1 млн. грн і під загрозою відключення опинились котельні міста, а заручниками стали усі містяни – жителі багатоповерхівок. А що ж начальник ТКЕ? А нічого, попер з Свідерським і симпатичними панянками у Польщу досвід переймати по переробці сміття. Напевно до наступного опалювального сезону виріже і спалить у місті і передмісті всі дерева і наступний опалювальний сезон почнеться із спалювання сміття. А що? Задум чудовий – відразу вб’є двох зайців – і проблему роздільного сміття і його переробки вирішить і забезпечить біогазом котельні ТКЕ. Коротше – потрібно у терміновому порядку ТКЕ виділити у міського бюджету кілька десятків мільйонів грн. для впровадження такого проекту, а свіжим досвідом у сфері теплопостачання та виробництва енергії поділиться перший заступник…..
  До слова – делегація Свідерський + Коба + Ко нещодавно повернулась з закордонного вояжу
  Інтернет видання БУГ
  http://bug.org.ua/opinion/razom-z-deputatamy-miskoji-rady-ta-pratsivnykamy-mvk-vidvidaly-partnerske-misto-hrubeshiv-216911/
  Олег Свідерський
  Разом з депутатами міської ради та працівниками МВК відвідали партнерське місто Хрубешів

  В рамках підписаної угоди про співпрацю прийняли участь у засіданні сесії Хрубешівської міської ради, розширили дружні, партнерські звязки між містами, обговорили актуальні теми:
  -реформа освіти, здивувало те, що через 14 років повертаються від гімназій до загольноосвітніх шкіл;
  -різдільний збір і переробка сміття;
  -охорона пам’яток культури;
  -організація роботи місцевого самоврядування, доходи, видатки, інфрастуктура, комунальне господарство, публічні простори;
  -реалізація енергозберігаючих технологій та відновлювальних джерел енергії;
  -термомодернізація суспільних будинків(підготовки, прийняття рішення, виконання), постачання ел.енергії.
  Відвідали міське підприємство по водопостачанню та каналізації.

  Ну……. на цьому фото відразу видно “ФАХІВЦІВ” із переймання досвіду по сміттю, каналізації та енергозберігаючих технологіях…… Одна начальник відділу організаційно-аналітичної роботи Ліщук чого варта…. Цікаво одне – у рамках поїздки кошти на роумінг виділялись для обсирання всіх і всього у інтернеті?
  Чи міг би подумати опозиціонер Коба у недалекому 2014 році що всього через декілька років за жменю срібняків та посаду буде обійматись з МР?
  За ще одного “фахівця” заступника міського голови Свідерського поки не буду писати. Молодець. Просто молодець.
  З сайту МР:
  Закінчив Національний університет Державної податкової служби України за спеціальністю «правоохоронна діяльність».
  З 2005 по 2009 роки працював спеціалістом, координатором області, керівником Луцького відділення ЗАТ «Догмат України», з 2009 по 2010 рік – керівником Володимир-Волинської філії КП «Волинського обласного бюро технічної інвентаризації».
  З листопада 2010 року — секретар міської ради, заступник міського голови.

  Старт взяв суперовий. Для тих хто не в курсі – ось початок його діяльності висвітлений місцевим активістом Тарасом Сватко:
  Проект “По той бік закону”: Вбиральні Володимира
  https://www.youtube.com/watch?v=4tAxxgMoxI8

  Ну і наостанок шедевр
  http://bug.org.ua/opinion/znajomylys-iz-robotoyu-zakonodavchoho-orhanu-shtatu-arkanzas-214340/
  Це при тому що у ЖЕК космічні борги по виплаті зарплати, а котельні ТКЕ під загрозою відключення електрики. Що робить перший заступник, на якого покладено обов’язки по сфері ЖКГ? Правильно, їде переймати досвід аж у США, чим подалі від цих проблем…

  Ярослав Матвійчук
  Знайомились із роботою законодавчого органу штату Арканзас

  З статтею можна ознайомитись за вказаним посиланням, наведу лише коментарі до неї:

  1. житель / 14.02.2018 – 21:14 / Відповіcти
  ну що з того що Матвійчук побував в США ,і що після цього не буде відкатів , порушень законодавства в сфері його діяльності , чии краще стане місто після поїздки Матвійчука в США . ось їздив в Німеччину і що … щось на краще помінялось в місті …даремна трата часу та коштів … тай і якщо є якісь ідеї , то папа щось міняти не дозволить ,бо його ця нинішня ситуація в місті , коли є послушні більшість місцевих депутатів , абсолютно влаштовує– а Матвійчук був і є в компанії минулих депутатів – регіоналів- комуністів – литвиновців – умовних по духу свободів та батьківщиновців і сьогоднішніх перефарбованих депутатів від партії Блоку Порошенка
  2. українець / 17.02.2018 – 09:49 / Відповіcти
  хай собі поїздить людина за наші кошти , що вам шкода?
  3. Олександр / 17.02.2018 – 17:27 / Відповіcти
  А хто такий Матвійчук? Чим він заслужив на таку поїздку? І,що після цього зміниться?
  4. Макс / 17.02.2018 – 20:49 / Відповіcти
  Якось вже й відповідати бовдурам з самопомочі немає мочі… нех вас жаба задавить)

  Висновок з цього лише один – не запозичайте чужий досвід, набувайте свого. Навіщо нам США, Польща і Німеччина? Хіба у нас гірше? У нас набагато краще , навчіться самі керувати (ну а як не можеш чи не хочеш – йди собі допоки біди великої не наробив)……

  Reply

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>