«Володимир-Волинський та Нововолинськ – міста з найбільшою злочинністю»: прокурору Волині скаржаться на роботу поліції

pryjom-manevychiПро неефективність роботи правоохоронців у Нововолинську та Володимирі-Волинському свідчать ті проблеми, з якими люди приходять на прийом – зазначив прокурор Волині.
У четвер, 27-го лютого, прокурор Волинської області Тарас Безрукий приймав громадян у Володимирі-Волинському та Нововолинську, повідомляє пресслужба прокуратури області, – інформує БУГ.
На прийом зі своїми проблемами й скаргами звернулося 16 волинян.
Більшість звернень стосувалися питань досудового розслідування. Люди скаржилися на протиправні дії та рішення працівників поліції.
“Володимир-Волинський та Нововолинськ – дуже непрості міста у плані криміногенної ситуації, тут найбільший рівень злочинності на 10 тисяч населення в області – зауважує прокурор Волині. – Це і вулична злочинність, грабежі, розбої, і наркозлочини, і транскордонна злочинність. Є суттєві зауваження до роботи місцевих правоохоронців. Про її неефективність свідчать і ті проблеми, з якими люди приходять на прийом. Звісно, на кожне порушення закону буде жорстка реакція.
Прокурори вживатимуть заходів, аби посилити протидію злочинності, усі правоохоронні органи працюватимуть спільно, щоб мешканці Нововолинська та Володимира-Волинського відчували реальний результат цієї роботи”.
Задля ретельного вивчення та прийняття законних і обґрунтованих рішень, прокурор області прийняв усі заяви і скарги, а також надав громадянам роз’яснення вимог чинного законодавства.
Відповідь на усі звернення буде надано у встановлений законом термін.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>