Володимир-Волинський – а це де? Житомирська область?

77 76 78 79              В Києві на Всеукраїнській виставці мисливських собак ми представляли Володимир-Волинський міськрайонний осередок Федерації мисливського собаківництва України. Але хочу написати не про собак, а про наше місто. Коли ми йшли в колоні своєю командою з табличкою,  то чоловік з 10 запитало – «Володимир-Волинський – а це де?». А ще чоловік з 20 – «Володимир-Волинський – то Житомирська область?».

Я про те, що звичайний райцентр, яким тепер є наше місто, ніколи не зможе стати відомим на всю Україну, тому що райцентрів багато і кожен хоче бути відомим. А от королівське місто в Україні одне, але про це дуже мало знають не тільки в Україні, а і в самому Володимирі.

То які претензії можна пред’являти до людей, які не знають, в якій області знаходиться Володимир-Волинський, якщо самі жителі до кінця не усвідомлюють, де вони живуть і тим більше і далі хочуть жити в райцентрі – бо так милозвучніше.

По правді сказати, це не є милозвучніше, це совок сидить в головах і ніяк, ніяким бульдозером його звідти не випхаєш.

А собачки дуже гарні і навіть з медальками)

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>