Володимир-Волинська птахофабрика планує вийти на ринок Євросоюзу

до птахофабрикиПро це Agro Times розповів посадовець компанії Олексій Коваленко.
«Це буде, можливо, країна Азії або країна Європи – зазначив він. – Однак ми хочемо експортувати не просто біржову продукцію за низькою ціною, як це відбувається зараз. Ми хочмо продавати за кордон м’ясо птиці, вирощене без антибіотиків. Також намагатимемося, щоб більша частина нашої продукції поставлялася охолодженою. На азіатських ринках може йти частина замороженої продукції, проте наш найближчі цілі – охо лоджена курятина з крилом доставлення близько 800 км», – зазначив він. – Тобто це Україна і ЄС. До того ж ми маємо дуже зручне географічне розташування щодо Європи”.
За словами Олексія Коваленка, компанія дуже сильно досить выдчутноиці вранці. Зараз машина з продукцією вантажиться в півночі, щоб вранці в магазині був курятина, вироблені сьогодні-вчора. Тому ми будемо поставляти те, чим пишаємося – охолоджену продукцію», – підкреслив він.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>