Віртуальний простір Володимира

З того часу, як місцеві політики влізли на місцевий форум, і влаштували на ньому бардак, багато чого змінилось. Народ з форуму порозбігався хто куди, а сам ресурс взагалі закрився. Нові два форуми, які відкрились, по суті не мали перспектив для розвитку по двом причинам:

1 – явне політичне забарвлення в обох, що саме собою передбачає хай, плітки і розбори.

2 – конкуренція між собою, що на фоні малої кількості користувачів призвело до взаємної ворожнечі і зв’язало амінам руки – вони не могли собі дозволити видаляти некоректні повідомлення, аби користувачі не втікали до конкурента.

Форуми своє віджили. Народ тусується у Фейсбуці і ВК (в основному молодь). За ВК нічого говорити не буду, видалив свою анкету з патріотичних переконань (як і з Однокласників) і так зробив багато хто. А от Фейсбук має перспективу і там з’являється доволі багато нових людей. Але на даний час тенденція така, що власні сторінки у Фейсбуці втрачають свою актуальність в більшості випадків. Хіба що хтось має пару тисяч підписчиків – тоді це виправдовує себе. Актуальними стають спільноти, як загальні, так і спеціалізовані. По перше і найголовніше, що люди зареєстровані під своїм ім’ям, в місті один другого знають і це призводить до того, що переписка в спільноті стає аналогічною спілкуванню вживу, відповідно, образа, плітки сприймаються як сказані один другому в очі і люди ведуть себе зовсім по іншому. Звичайно трапляються ідіоти, але поки що це не набуло масового характеру та і адміни спільнот все таки на це стараються реагувати.

Так от про спільноти – будуть з’являтись нові, більшість стануть нецікавими, а ті що залишаться будуть розвиватись. Це все еволюційний процес, регулюванню не піддається, виживуть найцікавіші – ті, в яким редакційна політика буде відповідати інтересам певних категорій людей. І так як на смак і колір друзів не має, то їх залишиться 3-4. З’являться спеціалізовані, тобто по вузьким інтересам. Головне, аби боротьба за кількість учасників не закінчилась тим, чим закінчилась на форумах – маргінали обізвали один другого фашистами тільки тому, що хтось зареєстрований на певному форумі.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>