Відкриття Туліо Сімончині відоме не всім

Страшна хвороба під назвою «рак» була відома ще у стародавній Греції, хоч у ті часи виникала надзвичайно рідко. Грецький лікар Геродот, описуючи злоякісну пухлину, зазначив, що вона схожа на краба. Звідси і її назва. Вже багато десятиліть лікарі ведуть боротьбу з цією жахливою недугою, але найчастіше зазнають поразки. Проте, як не дивно, сучасна медицина надто повільно відшукує ефективні ліки проти пагубної недуги, надаючи перевагу радіо- та хіміотерапіїї, які приносять лише часткове полегшення і викликають серйозні побічні реакції. А якщо якийсь лікар раптом відкриває дієвий спосіб лікування раку, то він відразу ж потрапляє під обстріл медичного істеблішменту і офіційних структур. Один з тих, хто відкрито пішов проти такої системи, — це італієць Туліо Сімончині, який зрозумів, що злоякісні пухлини — це грибок кандиди (дріжджоподібний грибок, що має паразитарну природу і живе навіть в організмі здорових людей). Сильний імунітет тримає кандиду під контролем, але якщо організм ослаблений, то грибок поширюється по тілу і викликає злоякісні пухлини, що розростаються.
Туліо Сімончині вважає, що хвороба, яку називають «рак», насправді і є тим самим грибком кандиди, що розрісся. Отож, традиційне пояснення природи раку — неправильне. Грибок можуть знищити тільки клітини нормально функціонуючого імунітету. Отруйні сполуки хіміотерапії вбивають клітини імунної системи. Але кандида нікуди не дівається. Уламки імунної системи не в змозі тримати під контролем клітини кандиди. Грибок переселяється в інші органи і тканини. Рак розповзається по організму. Отож, для того щоб вилікуватися від раку, людям потрібно зміцнити імунітет, а не ослабити його.
Коли Сімончині зрозумів, що рак має грибкову природу, він почав шукати ефективний фунгіцид. Але тоді ж йому стало ясно, що протигрибкові препарати не працюють. Кандида швидко мутує і настільки пристосовується до препарату, що навіть починає ним живитися. Залишився тільки старий, перевірений, дешевий і доступний засіб від грибкових хвороб — бікарбонат натрію – основний інгредієнт харчової соди. Чомусь грибок не може адаптуватися до бікарбонату натрію. Ракові клітини містять унікальний біомаркер, який при взаємодії з сальвестролом із фруктів та овочів утворює субстанцію, що вбиває ті ракові клітини. Сальвестрол — природний захист, що міститься у фруктах і овочах для боротьби з грибками. Що більше рослина схильна до грибкових захворювань, то більше сальвестролу вона містить. До таких фруктів і овочів належать: полуниця, чорниця, малина, виноград, чорна смородина, порічка, ожина, журавлина, яблука, персики, зелені овочі (броколі та будь-яка інша капуста), артишоки, червоний і жовтий перець, авокадо, аспарагус і баклажани.
До речі, грибки починають розмножуватися в організмі, коли у людини виникає окислювальний стрес. Той стрес, який нібито призводить до СНІДу.

Розділ новин: 

Коментарі