Відділу у справах дітей рекомендовано поставити на облік дитину з Федорівки, що потрапила у складні життєві обставини

6(5)21 липня на засіданні громадської ради при Володимир-Волинській РДА, згідно плану роботи, розглядалося два питання. Із доповіддю «Про виділення земельних ділянок учасникам АТО на території району» виступила начальник відділу землеустрою, охорони та ринку земель управління Держгеокадастру у Володимир-Волинському районі Тамара Мартинюк. Вона, зокрема, зазначила, що до установи надійшло 339 заяв від учасників АТО та членів їхніх родин на виділення земельних ділянок під забудову. 207 земельних ділянок уже передано у власність заявникам, решта заяв знаходиться у стадії розробки. Посадовець запевнила, що всі мобілізовані бійці зможуть скористатися своїм законним правом на отримання ділянок, адже на території всіх сільрад є зарезервовані для цих потреб землі.
З інформацією по другому питанню порядку денного «Про пільги та виділення допомог учасникам АТО» ознайомила начальник районного управління соціального захисту Наталія Голюк. Вона розповіла, що всі передбачені законодавством пільги і допомоги ця категорія громадян отримує в повному обсязі. Зокрема, двічі на рік учасникам АТО перераховується по 300 грн. на проїзд у громадському транспорті. На останній сесії районної ради було прийнято рішення щодо відшкодування учасникам АТО коштів, сплачених за оформлення документів на отримання земельних ділянок, та допомог на початок будівництва житла. Аби отримати ці гроші, необхідно звернутися в юридичний відділ. Сім’ям загиблих героїв Миколи Ларіна та Руслана Голяновського придбали квартири в Устилузі та Володимирі. Загалом на території району проживає 422 мобілізованих учасника АТО. Всім надається безкоштовне оздоровлення. Дев’ятеро захисників проходять перекваліфікацію за кошти державного бюджету.
Громадська рада визнала роботу зазначених державних установ з учасниками АТО задовільною і перейшла до обговорення результату інспектування житлових умов малюка з с. Федорівка, який потребує обстеження і лікування. Перевірка проводилася спільною комісією із представників ГР, начальника відділу у правах дітей Олександра Смоляра та начальника районного центру для сім’ї, дітей та молоді Альони Пальонки. Члени ради одностайно проголосували за те, щоб рекомендувати відділу у справах дітей поставити цю сім’ю на облік та регулярно здійснювати відповідну роботу, аби стимулювати батьків до належного виконання батьківських обов’язків та сприяти лікуванню дитини.
На завершення було ухвалено рішення провести 11 серпня о 15 годині установчі збори громадської ради, адже у жовтні завершується термін повноважень її нинішнього складу.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>