Відбувся фінал конкурсу «Малі і юні: українці»

DSC_0226У суботу 16 січня у приміщенні районного будинку культури відбулося підбиття підсумків конкурсу «Малі і юні: українці», організований газетою «Місто вечірнє». Упродовж року батьки та родичі подавали фото малечі, відповідаючи на два запитання: ким дитина хоче стати, коли виросте і як витратить тисячу гривень. Втім, давати відповіді могли вже і самі дітки, адже вікове обмеження конкурсу – до 15-ти років. Усе ж відзначимо, що особливо активними в конкурсі були діти від 1 до 7 років.
Спочатку переможця тижня обирало журі, що складалося зі спонсорів конкурсу. Однак на результат суттєво впливали читачі газети, для яких голосування за малих українців відбувалося двома шляхами.

DSC_0032

Глядачів зібралося чимало.

Насамперед – за допомогою купонів з газети, десятки і навіть сотні яких працівники редакції рахували, плюсуючи бали діткам.

DSC_0057

Власниця 5-го місця Людмила Мужилко, своєю чергою, прийшла на свято з музичним подарунком.

Також свій голос можна було отримати в Інтернеті. Для цього потрібно було зайти на наш сайт, у розділ «Конкурси» і під порядковим номером знайти конкурсанта.

DSC_0077

Дідові Морозу довелося змагатися з розбійниками – Вовоком і Шреком, які вкрали подарунки.

Що ж…

DSC_0087

Цього активного танцюриста бачили всі.

Річний конкурс закінчився з таким результатом:
1. Дарина Боруцька;
2. Мар’яна Дячук;
3. Олександра Ісакова;
4. Павло Борис;
5. Людмила Мужилко;
6. Юрій Ревула;
7. Вікторія Ковальчук;
8. Руслан Гайкевич;
9. Соломія Баляс;
10. Анастасія Бобко;
11. Артем Федорук;
12. Олександр Ситник;
13. Аліна Карпюк;
14. Сергій Гаврилюк і Анатолій Шмига;
15. Яна Дацюк;
16. Вероніка Спольська;
17. Ангеліна Борис;
18. Валерія Рарата;
19. Тимофій Шевчук;
20. Назарій Мельничук і Станіслава Вах.

DSC_0131

Танцювали не всі – дехто уважно стежив за розвитком подій і хотів, щоб казкові герої таки знайшли подарунки.

Переможці, тобто перша десятка учасників, отримали цінні призи: ноутбук – для Дарини Боруцької, планшети – для Мар’яни Дячук, Олександри Ісакової, Павла Бориса та Людмили Мужилко. Власники місць із шостого по десяте отримали мобільні телефони. Друга десятка була нагороджена солодкими призами. Подарунки учасники конкурсу «Малі і юні: українці» отримали з рук спонсорів. Нагадаємо, ними були ТЦ «Володимирцукор», туристична агенція «Шампань Тревел», лікар-стоматолог Ірина Мельник, кафе-бар «Слов’янська хата», кафе «4х4», супермаркет «Сіті», ТКЦ «Княгині Ольги», магазин квітів «Фан фан тюльпан», магазин «Данко», парфумерія «Фреш», магазин «Ажур», магазин «Малятко», магазин «Глобус», ресторан «Маєток «Золота легенда».

DSC_0217

Юрій Ревула і Руслан Гайкевич із призами.

DSC_0216

Батьки Соломії Баляс.

DSC_0220

Вікторія Ковальчук тримає подаруночки в обох руках для рівноваги :)

Перед тим, як оголосити переможців, на ВСІХ учасників конкурсу чекала розважальна вечірка, яку підготували працівники РБК. Актори перевтілилися в Діда Мороза, Снігуроньку, Шрека та Фіону, Зайця, Вовка, Сороку, Машу та Ведмедя. Подарунки для наших гостей на свято ніс Дід Мороз, але так і не доніс, потрапивши в пастку Шрека та Вовка. Щоб їх повернути, Заєць з Фіоною, а потім і решта їхніх друзів, шукали підказки. До кожної веселої гри активно долучалися діти із залу. Публіка в цей день зібралася чимала – позитивні враження отримав кожен.

DSC_0198

А ось і переможці – Даринка Боруцька і її щаслива мама.

Аліна Зай

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>