Відбулось засідання спостережної комісії

47309455_499495890537234_3262048590687633408_n29 листопада відбулось засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради під головування Наталії Прогонюк. На засідання було запрошено представників Володимир-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Володимир-Волинського МРВ філії державної установи «Центр пробації», Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), служби у справах дітей, працівників поліції та Володимир-Волинського ТМО.
Володимир-Волинським МРВ філії державної установи «Центр пробації» на розгляд комісії було винесено питання можливості застосування ст. 81 Кримінального Кодексу України до засудженого, а саме умовно-дострокове звільнення від відбування покарання, якщо засуджений сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення та був наданий позитивний висновок комісії. Про Всеукраїнську інформаційну кампанію «16 днів проти насильства», яка проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня, зміни в законодавстві, щодо запобігання та протидії домашньому насильству ознайомила присутніх директор Володимир-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Пикалюк.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>