Відбудеться паломницька поїздка до святинь Львівщини

паломники фото23 листопада організовується паломницька поїздка до святинь Львівщини.
У Львові вірячи відвідають кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці (там знаходяться чудотворні ікони Львівської Богородиці «Одигитрія» та Богородиці «Годувальниця», ікони з мощами святого Макарія та великомучениці Варвари, ікона Богородиці з мощами 4-х святих). Також паломники завітають у Крехівський монастир (у храмі знаходяться чудотворні ікони Крехівської Богородиці та святого Миколая, на території розміщене цілюще джерело, у скалі Іоіла розташовані монаші келії). У Страдчі відвідають печерний монастирський комплекс ХІІІ ст., храм Успіння Богородиці (1795р.) з чудотворною іконою Богородиці «Нерушима стіна», Хресну Дорогу з скульптурами. У Жовкві завітають у замок Жолкевських (1594р.), Василіянський монастир з мощами святого Партенія, церкву Трійці (1720р.) з чудотворною іконою Богородиці (включена до світової спадщини ЮНЕСКО).
Виїзд від Собору Юрія Переможця 23 листопада о 6.00, повернення ввечері того ж дня. Вартість поїздки 300 грн. З собою мати продукти на сніданок та обід, кошти на пожертви у храмах. Є можливість організувати комплексний обід в монастирі (вартість 80 грн).
Запис за телефонами 067-361-34-99, 093-020-84-16 (отець Євген), 097-758-67-08 (отець Андрій).

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>