В Устилузькій громаді запрацював мобільний ЦНАП

Мобільний ЦНАПВідтепер мешканці 25 віддалених населених пунктів ОМТГ отримуватимуть адміністративні послуги за місцем проживання.

У п’ятницю, 29 листопада, в Устилузькій ОМТГ презентували новий мобільний ЦНАП, створений та модернізований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» – «ЦНАП на колесах». Нововведення дозволить надавати адміністративні послуги мешканцям 25 віддалених населених пунктів Устилузької громади.
Начальник Устилузького центру надання адміністративних послуг Олег Василенко повідомив, що в березні 2018р. була подана заявка на участь Устилузької ОМТГ у першому раунді відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» на спеціальний вид допомоги – мобільний ЦНАП, а саме – придбання спеціального транспортного засобу, переобладнаного для надання адміністративних послуг. Мобільний ЦНАП – це спеціально обладнаний транспортний засіб, в якому облаштовані повноцінні робочі місця для надання адміністративних послуг. При цьому прийом доцільно вести всередині транспортного засобу для забезпечення комфортних умов для відвідувачів. З юридичної точки зору такий мобільний ЦНАП – це віддалене робоче місце адміністраторів ЦНАП, для якого визначені відповідні маршрут руху та графік (години) прийому.
У квітні комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою» у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізували майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду та відібрала 150 кандидатів до участі у Програмі. На спеціальний вид допомоги – мобільний ЦНАП, крім Устилузької громади, було відібрано ще 9 кандидатів з різних регіонів України.
У травні 2018р. експерти Програми «U-LEAD з Європою» відвідали центр надання адміністративних послуг Устилузької міської ради з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації ЦНАП. За результатами візиту та виконання вимог експертів міською радою протягом червня-липня експертами Програми було складене детальне технічне завдання із переліком зобов’язань громади та Програми.
8 серпня 2018р. Устилузьким міським головою була підписана «Декларація про наміри щодо модернізації ЦНАПу Устилузької ОМТГ, і міська рада розпочала роботу з виконання своїх зобов’язань.
Станом на кінець 2018р. на виконання зобов’язань Устилузька міська рада придбала інформаційно-телекомунікаційне обладнання для спеціального автомобіля, вартістю 100 тис. грн, та провела поточний ремонт гаража для нього, на що було використано 20 тисяч.
Спеціальний автомобіль обладнаний на базі вантажного фургона Ford Transit V363 L4H3.У вантажному відсіку облаштовано два повноцінних робочих місця для адміністраторів та сидіння для трьох відвідувачів. В авто є автономні системи опалення, кондиціонування та вентиляції, а також електрогенератор та акумуляторні батареї для забезпечення до 4 годин автономної роботи комп’ютерної техніки. Крім того, передбачені пандус для осіб з інвалідністю на візку та маркіза для комфортного очікування біля авто. Для роботи з державними і локальними реєстрами та системою документообігу в умовах відсутності стаціонарного інтернет-зв’язку автомобіль обладнаний 3G/4G WiFi – роутером та антеною для приєднання до мобільних провайдерів. Робоче місце адміністратора обладнане як і в стаціонарному офісі ноутбуком та багатофункціональним пристроєм. Крім того, авто обладнане спеціальною «цифровою валізою», що дозволяє адміністраторам надавати послуги хворим та неповносправним громадянам безпосередньо за місцем проживання чи лікування.
Від імені Устилузької громади Олег Василенко дякує програмі “U-LEAD з Європою” за комплексну допомогу у налагодженні доступної та якісної системи надання адмінпослуг. Завдяки злагодженій роботі та експертній підтримці вирішене питання доступності послуг для кожного мешканця громади, незалежно від місця проживання та можливостей доступу до інтернету чи будівлі ЦНАП.
Відкриття мобільного ЦНАПу відбудеться в Устилузі за адресою: вул. Володимирська, 40.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>