В укропському цирку зміни – одного клоуна поміняли на іншого

Коли професійний клоун стає директором професійного цирку, відразу відбуваються зміни на краще. Це і не дивно, бо цирк якби для того і функціонує, аби людям які прийшли на виставу, було смішно, а клоун якраз найкраще розуміється в цьому процесі.
Коли політичний клоун стає директором політичного цирку в певному місті, то тоді люди також сміються, але не всі. Сміються журналісти, політики, громадські діячі, депутати, а всім іншим приходиться плакати.
В Луцьку якраз так і сталось. Почалась політична війна, а на війні як на війні – розумний насміється, дурний навоюється, а хитрий накрадеться. На війні не має сталого процесу, сторони то виграють, то програють і відповідно до цього відбуваються зміни.
Програвши чергову партію до такої степені, що почало смердіти (причому негарний запах реально відчувається в Луцьку) виникла необхідність змін – клоуна, який завалив роботу прийшлось замінити. Ясна річ, що любий політик, який відчуває хоч найменшу перспективу, і не є політичним самогубцем, не виявив бажання раніше часу портити собі кар’єр, тому прийшлось витащити політичного трупа, але з замашками клоуна і садити його в крісло.
А коли директором політичного цирку стає політичний труп, то сміятись вже ніхто не буде, всім прийдеться плакати, в тому числі і журналістам, політикам, громадським діячам і депутатам.
Тим не менше, вся ця укропська шобла попреться на вибори. Люба людина, яка реально оцінює ситуацію і дивиться на світ адекватними очима, скаже, що в шобли шансів не має і буде права.
Але – справа в тому, що приблизно в 1000 р. до н.е. фінікійці винайшли грошові знаки і з того часу практично всі питання стали вирішуватись набагато простіше і швидше. Але – навіть якби не було грошових знаків, то в Україні росте гречка, і ви всі прекрасно знаєте, що саме в Україні з допомогою гречки політики вирішують необхідні їм питання і вирішують доволі успішно.
Результату чекати залишилось недовго – у вересні стане ясно, люблять гречку в Луцьку, чи вона вже в печінках сидить.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>