Утримання закладів освіти стане відповідальністю місцевої влади

рада26 вересня на традиційній оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА обговорювали нагальні питання життя району та окреслювали завдання на тиждень.
Начальник районного відділу освіти, молоді і спорту Оксана Бігун повідомила про те, що триває спартакіада «Волинь спортивна-2016», в рамках якої проводяться численні змагання, цього тижня відбудуться зустрічі з футболу.
Минулого тижня у всіх сільрадах, окрім Ласківської, відбулися сесії, де обговорювалися питання встановлення дитячих майданчиків, замовлено проектно-кошторисну документацію. Вже незабаром розпочнеться виконання робіт, зазначила начальник відділу розвитку інвестицій та євроінтеграції управління агропромислового розвитку Володимир-Волинської РДА Катерина Підгурець.
Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Юрій Ліщук зазначив, що, незважаючи на дощі і зниження температури, на території району були загоряння трави в Устилузькій ОМТГ та Красноставській сільраді.
Начальник фінансового управління РДА Олена Бондарук повідомила, що наступного року за рахунок освітньої субвенції зростуть зарплати педагогам, водночас тягар на утримання закладів освіти як об`єктів комунальної власності ляже на плечі місцевої влади. Це європейський досвід. Ситуація з виконанням бюджету у районі хороша, зараз головне – закінчити рік без боргів, оплатити усі зобов’язання.
Керівник районного територіального центру Любов Столярчук зазначила, що в установі триває підготовка до зими. Соціальні робітники заготовляють овочі. Проведено поточний ремонт приміщення стаціонарного відділення, закуплено торфобрикет для опалення, ще потрібно придбати дрова.
В управління соціального захисту району у вересні подано 134 заяви на призначення субсидій, у тому числі 79 осіб звернулися вперше. Також працівники управління знайшли на території району двох майданівців, що проживають у Селиськах і Микуличах, які під час Революції гідності отримали легкі тілесні ушкодження і мають право на виплату грошової допомоги у розмірі 10 мінімальних зарплат (14500 грн.).
Начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук інформував, що триває збір цукрових буряків, який упродовж 10 днів має бути завершений. Аграрії займаються оранкою і підготовкою ґрунтів під посів озимих зернових, який також продовжується.
Провідний спеціаліст відділу у справах дітей Алла Дідун повідомила, що після проведення обстежень житлових умов родин у декількох селах району стоїть питання про позбавлення батьків батьківських прав у двох сім’ях.
У ході наради голова РДА Наталія Василець зробила декілька розпоряджень.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>