Учасник “Голос. Діти” Олександр Чишій співатиме для гостей і дебютантів балу “Кришталева туфелька”

Саша і Богдана Чишій12 січня 2018 року о 18 годині володимирчани стануть свідками відродження одного з історичних мистецьких заходів. За певними історичними джерелами, які вивчав історик нашого музею Богдан Янович, у нашому древньому місті видатні люди неодноразово організовували святкові бали.
Фонд «Людина року» міста Володимир-Волинський разом із відділом культури і туризму виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, клубом спортивного танцю «Грейс», дитячою музичною школою і культурно-мистецьким центром при сприянні міського голови Петра Саганюка взялися відродити і провести новорічно-різдвяний бал «Кришталева туфелька».
На балу звучатиме наживо музика двох колективів Володимир-Волинської музичної школи, а також виступатимуть кращі учасники клубу спортивного танцю «Грейс» і «Колорит». Окрім цього для присутніх пролунає оперний спів у виконанні Тамари Дмітрієвої і студента Київського інституту музики ім. Глієра та учасника проекту «Голос. Діти» Олександра Чишія.
Нагадуємо вам про дуже важливу деталь: усього учасників балу буде 120. Саме таку кількість затверджено організаторами відповідно до пожежних норм приміщення, де проходитиме бал. Тим, хто не байдужий до танцю, слід завчасу подбати про запрошення на це свято і придбати його у касі КМЦ або в організаторів. Також там можна зробити і благодійний внесок. Особливо це стосується учасників фотоконкурсу «ТРИ ВЕСІЛЛЯ», який проводився на сторінках газети «Місто вечірнє», адже необхідною умовою для всіх учасників цього конкурсу є присутність при підбитті його підсумків. А відбуватиметься воно, як і нагородження переможців, на цьому балу.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>