У Зимному піклуються про розвиток футбольного гуртка

mbk_nik1Набирає обертів робота футбольного гуртка, який діє у селі Зимне з ініціативи ГО «Нова ідея». Гурток відвідують підлітки із Зимного, Сельця та Бубнова. Радує те, що до діяльності гуртка не залишилися байдужими зимнівські підприємці, й у першу чергу фермер депутат Зимнівської сільської ради Руслан Кротач. Ця людина особисто відвідує тренування, цікавиться успіхами юних спортсменів, а також дбає про те, щоб майбутні футболісти були забезпечені необхідним спортивним інвентарем. Так він подарував гуртківцям футзальні м’ячі, пообіцяв найближчим часом придбати тренувальні маніжки.
-Ми звернулися до Руслана Леонтійовича із проханням подбати про освітлення спортивного залу, і депутат дав обіцянку, що справу буде вирішено найближчим часом, – сказав керівник ГО «Нова ідея» Ярослав Кондисюк.
Також  презентувала футзальні м’ячі Володимир-Волинська федерація  футболу. Діти висловлюють щиру вдячність спонсорам за підтримку футбольного гуртка.
Антоніна Булавіна, с. Зимне, Володимир-Волинський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>