У Зимному обговорювали стратегію розвитку громади

vybir-stratehijiПершого лютого працівники сільської ради, культури, бібліотек, депутати та жителі громади обговорили програму «Залучення громадськості до реалізації стратегії розвитку Зимнівської територіальної громади на 2018 рік», яка наприкінці 2017 року була затверджена радою. Впродовж 2017 року громада працювала над створенням фундаментального документа, який визначає стратегічні цілі діяльності ради та її мешканців на найближче десятиліття. Оскільки успіх Стратегії залежить від громадської активності та включення у всі етапи її реалізації людей, Зимнівська ОТГ стала учасником проекту «Підтримка ролі громадськості в управлінні місцевим розвитком в Україні».
Серед основних заходів програми: щоквартальний моніторинг реалізації завдань стратегії та висвітлення цієї інформації на сайті ради, освітні заходи для громади, формування профільних дорадчих комітетів та конкурс підтримки місцевих ініціатив. Останнє питання під час представлення викликало найбільший ажіотаж серед громадськості. Також у раді працювали над створенням комітету управління впровадженням стратегії.
Підготувала Антоніна Булавіна

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>