У зв’язку із терористичною загрозою посилено митний контроль в зоні діяльності Волинської митниці ДФС

preview1На виконання доручення Голови ДФС Романа Насірова посилено митний контроль в пунктах пропуску через державний кордон України в зоні діяльності Волинської митниці ДФС.
Додаткові заходи безпеки, спрямовані на посилення митного контролю, вжито у зв’язку із трагічними подіями у Франції, звертають увагу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян фахівці Волинської митниці ДФС.
Отож, з метою захисту митних інтересів та підтримання митної безпеки в країні в умовах ймовірної терористичної загрози волинські митники застосовуватимуть форми митного контролю в обсягах, достатніх для забезпечення додержання законодавства з максимальним використанням технічних засобів при проведенні митних процедур, а також залучатимуть до цієї роботи кінологічні групи.
У Волинській митниці ДФС сподіваються на розуміння суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та громадянами тимчасової необхідності вжиття додаткових заходів щодо посилення митного контролю товарів, транспортних засобів та особистих речей громадян, а також того, що метою зазначених заходів є підтримання миру та спокою в державі.
Для оперативного вирішення проблемних питань при проходженні митних процедур фахівці ГУ ДФС Волині просять звертатися за телефонами «Контактного центру Волинської митниці ДФС»: (03377) 3-15-19, 0938850335, або на поштову електронну скриньку vl.callcenter@customs.sfs.gov.ua.
Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>