У всіх селах Зарічанської громади провели роботи з благоустрою

до громад 13 -221-го березня в Україні відзначається перший День Землі – день весняного рівнодення, коли прийнято наводити лад навколо себе – прибирати території, збирати і вивозити сміття, насаджувати нові дерева тощо. Не залишили поза своєю увагою цю дату і жителі Зарічанської громади. Як повідомила менеджер з питань проектної діяльності та інвестицій Наталія Єдинак, 21 березня в опорному закладі «ЗОШ с.Суходоли» замінили на енергозберігаючі ще 31 вікно (24 було замінено минулого року), які нещодавно закупила сільрада. Тож тепер у школі буде значно тепліше. Закуплено також троє нових внутрішніх дверей для класів. А поки дорослі міняли вікна і двері, школярі, перш ніж іти на весняні канікули, навели лад на пришкільній території та біля пам’ятника загиблим землякам.
У Вощатині місцеві активісти Микола Брукалюк, Олександр Шевчук, Юрій Демедюк, Ростислав Клин, Леонід Свись, Михайло Сузін, Андрій Грищук, Максим Крижановський, Степан Ляшук та Володимир Войчук за підтримки директора ТОВ«П’ятидні» Валерія Діброви, який надав автопідіймач, позрізали аварійні дерева біля сільської церкви, а мешканці с.Федорівка провели толоку біля сільського клубу. Не лишилися осторонь загальної справи і менші жителі Ласкова та Новосілок, які взялися за мітли та граблі і очистили території навколо своїх навчальних закладів та інших громадських місць.
дро громад 13У Суходолах триває ремонт (внутрішня обробка стін) дитсадка, який виконує КП «Промжитлобуд». А вихованці вчителя географії Галини Аверкієвої – члени гуртка «Юний художник» – Аліна Кожуховська, Олександр Перстенюк, Івонна Гудвілович, Юлія Спічак та Софія Петручик порадували свою наставницю, представивши свої роботи на обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Сонце України у моїх руках».

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>