У Володимирі-Волинському презентували історико-архітектурний опорний план міста та проект зон охорони пам’яток

IMG_3443-1024x683На замовлення управління архітектури та містобудування розроблено ТОВ “НПК МІСТО України” “Історико-архітектурний опорний план міста та проект зон охорони пам’яток м. Володимир-Волинський Волинської області”.
Сьогодні, 14 лютого 2020 року, його презентували у коференц-залі центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради за участі першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, заступника міського голови Лариси Кулікової, керуючої справами Ірини Ліщук і депутатів міської ради, – повідомляє сайт міської ради.
Як зазначив під час презентації Ярослав Матвійчук, в історико-архітектурному опорному плані та проекті зон охорони пам’яток вказані межі історичного ареалу міста, охоронних зон пам’яток, і охоронюваного ландшафту, регулювання забудови й археологічного культурного шару. Тож надалі при проведенні містобудівної діяльності будуть враховуватися всі зони та межі для охорони культурної спадщини.
Також протягом травня-вересня 2019 року ТОВ «КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» надавала послуги по актуалізації картографічної основи у масштабі 1:2000 м. Володимир-Волинський, про яку теж сьогодні йшла мова.
Отримана нова зйомка міста дасть змогу: надавати громадянам міста топографо-геодезину зйомку в М 1:2000 для отримання містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва; консультації щодо доцільності та можливості розміщення об’єкта який планується збудувати; на цій основі розробляти містобудівну документацію; створити основу для містобудівного кадастру і геопросторових даних та для ряду інших цілей, які виникають в результаті господарської діяльності службами міста.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>