У Володимирі урочисто піднято Державний Прапор України і прапор Європи

18452069_742892435878777_1135973072_oДля волинян Європа – це не просто континент, на якому ми живемо. Європа – це наше омріяне майбутнє, гідне цивілізоване життя, поступ вперед до прогресу. Володимирщина межує з однією із країн Європейського Союзу – Республікою Польща. Ось чому напередодні Дня Європи, який офіційно відзначатиметься 20 травня, у Володимирі-Волинському 11 травня відбулися урочистості. До громадян міста, які зібралися біля міської ради, звернувся перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. Він зазначив, що саме цього дня Рада Міністрів ЄС на своєму засіданні остаточно затвердила візову лібералізацію Євросоюзу з Україною.
Було урочисто піднято Державний Прапор України та прапор Європи. Прозвучали Державний Гімн України та Гімн Європи. Право підняти прапори було надано переможцям всеукраїнських олімпіад, учням Володимир-Волинської гімназії імені О.Цинкаловського Тетяні Луцюк та Павлу Оксентюку і студентам педагогічного коледжу Ользі Магдюк та Володимиру Смолярчуку.
Підготувала Антоніна Булавіна

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>