У Володимирі таки ставлять дві кришки від унітаза.

В центрі міста, біля РАЦСу ставлять дві кришки від унітаза. Взагалі-то, де-юре ці кришки називаються по всім документам лавочкою для закоханих, але де-факто так, як написано вище.

Цікаво, кого ж то так образила доля на рахунок кохання, що придумали і зробили таку лавку. Видно таки не мали ці люди щастя в коханні і вирішили таким чином помститися тим, в кого кохання з’являється. Чому помститися? А тому, що як тільки закохані посидять на тій лавочці, так кохання в них і пропаде.

Також, дивлячись на ці дві кришки, стає зрозумілим, що ті люди не тільки не знають, що таке кохання, а і на білий світ з’явились не в результаті кохання, а тому що боцюн, який знайшов їх в протравленій капусті, не доніс їх відразу до дому. А по дорозі декілька разів втрачав по дорозі і ці нещасні падали на землю. З великої висоти.

От же як людям не повезло. А від цього і закохані будуть страждати.
Фото лавочки не додаю, це буде виглядати непристойно.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>