У Володимирі таки поставили «дві кришки від унітаза»

DSC_1048Саме так жителі міста у соціальних мережах відгукуються про встановлену у сквері біля РАЦСу лавочку закоханих.
Уже понад рік у соцмережах триває бурхливе обговорення щодо проекту так званої лавочки закоханих. Незважаючи на масу негативних відгуків місцева влада вирішила все-таки встановити цей витвір у центрі міста.
-Ми встановили лавку через її ціну. Ви більше ніде не знайдете ковану лавку ручної роботи, вартістю до 4-х тисяч гривень, над створенням якої також працювали проектанти, – розповідає заступник міського голови Ярослав Матвійчук. – А решта – це вже справа смаку. Якщо комусь не подобається, може не сідати на цю лавку.
Також ситуацію прокоментував голова місцевого осередку Міжнародного товариства прав людини Григорій Гороть: «Цікаво, кого ж то так образила доля стосовно кохання, що придумали і зробили таку лавку? Видно, таки не мали ці люди щастя в коханні й вирішили таким чином помститися тим, у кого кохання з’являється. Чому помститися? А тому, що як тільки закохані посидять на тій лавочці, то кохання в них зникне».
На запитання відносно погодження художньою радою міста такого ескіза лавочки член цієї ради Андрій Гнатюк відповів, що на раді за цю композицію голосування не було.
-Нам показали готовий проект, де кожен міг сказати свою думку, а рішення приймав головний архітектор, – коментує пан Андрій. – Я ще у 2015 році звертався до чиновників з проханням встановити таку лавочку як тематичну фотозону. Сидячи на ній, люди потрапляли б у цілу композицію. Два свої ескізи я залишив у міській раді. На одному – «закохане місто», а на іншому – збоку стоїть ліхтар, на якому сидить Амур і цілиться в закоханих на лавці. А стосовно цієї лавки, то можна побачити, що, сівши на неї, ви її закриєте. Попередньо звертався до ковалів художньої ковки у Луцьку. Композицію за моїм ескізом вони оцінили у 30000 гривень. Я вважаю, що наше місто може заплатити ціну, вищу, ніж 4000грн. У багатьох наших жителів стоять і дорожчі лавочки.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>