У Володимирі продовжують роботу із запровадження послуги патронату над дитиною

86800409_604082053478781_3049175043536846848_oЗ метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі 18 лютого у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся інформаційно-просвітницький захід.
Повідомляють на сайті міської ради.
У рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Юхимюк спільно з начальником служби у справах дітей Лілією Сидорук ознайомлено осіб, що перебувають на обліку у Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості, з інформацією про патронатні родини як альтернативу притулків та інтернатів.
Присутніх проінформовано про види сімейного виховання, що таке патронат, хто такий патронатний вихователь, які права має патронатний вихователь, які діти можуть бути влаштовані під патронат, про термін перебування дитини в патронаті, про соціальну допомогу та грошове забезпечення.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>