У Володимирі очікується цікава святкова програма у день Європи

58e7484e12911-screenshot-122_1200Дев’ятого травня 1985 року на саміті в Мілані державами новоутвореного Європейського Союзу було затверджено як День Європи. В Україні це свято було встановлене, «враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію», згідно з Указом Президента України від 19 квітня 2003 року. День Європи в Україні відзначається в третю суботу травня.
У Володимирі-Волинському цей день традиційно відзначається урочистостями і цікавими програмами. Він прийде під гаслом «Володимир-це Європа». Очікується прибуття польської делегації.

Програма заходів
«Володимир – це Європа»

Володимир-Волинський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошує

18 травня 2018 р. о 18.00 – відкритий чемпіонат Волинської області з боксу.
19 травня 2018 р. о 10.00 – відкритий чемпіонат Волинської області з боксу.
12.00, 14.00 – чемпіонат України з футболу вищої дитячо-юнацької ліги України (БРВ-ВІК; ВОЛИНЬ-ЛУЦЬК).
20 травня 2018 р. о 10.00 – відкритий чемпіонат Волинської області з боксу.

18 травня на площі біля культурно-мистецького центру

16.30 – виступ військового оркестру.
17.00 – концертна програма «Дружба без кордонів» (виступи учнів загальноосвітніх шкіл міста, вихованців Центру позашкільної освіти, ансамблю пісні і танцю землі Грубешівської).
19.15 – «Мандри Європою з школою леді» (ГО «Креатив Студіо»).
20.00 – концертна програма «Музичний мікс» (виступи ансамблю народної пісні «Розмай»; переможців та фіналістів першого і другого конкурсу «Битва талантів» – Юрій Бурцан, Сергій Лященко, Іванка Лисичук, Ані Тумасян, тріо «BAND»; Рафаель Касімов; Ірина Рижкова).
21.00 – виступ духового оркестру дитячої музичної школи.
21.30 – фестиваль авторських кінофільмів «Очима серця».
А також: пізнавальна акція «Країни Європи – дитяче відкриття» від Євроклубу «Авіас» та ЖК «Медіаплатформа»; виставка майстрів хенд-мейду; безкоштовні майстер-класи; цікаві фотозони; квест; вікторини.
Підготувала Антоніна Булавіна.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>