У Володимирі на Арт-вечері збиратимуть кошти для бійців АТО

KuFLKsAhHVcУ такий непростий для нашої країни час кожен намагається  зробити щось на благо держави, міста, рідної вулиці, тощо. Кожен робить те, що найкраще виходить і приносить максимально користь.
Саме через бажання допомогти нашим бійцям у зоні АТО, а також дати можливість молодим міським талантам реалізуватись, вирішено провести 20 грудня благодійний АРТ-ВЕЧІР у Володимирі.
Кожен учасник арт-вечору натхненно готується до виступу, організатори намагаються забезпечити необхідні умови для проведення заходу, який відбудеться в ресторані “Маяк”, а також привернути увагу максимальної кількості потенційних учасників, щоб на цьому благодійному вечорі зібрати необхідно суму коштів для потреб наших хлопців на сході України. На вечірці зібрані кошти одразу передадуть представникам  ГО “Об’єднання “АКТИВІСТ”,  які ще з березня активно займається волонтерською діяльністю.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>