У Володимир-Волинській міській раді прийняли рішення про ухвалення бренду міста

Screenshot_9З метою розвитку туристичної галузі у Володимирі-Волинському, популяризації міста в Україні та за її межами, покращення використання його історико-культурного, економічного, наукового та соціального потенціалу в міській раді затвердили туристичний логотип та гасло міста.
Про це повідомляють на сайті міської ради.
Рішення про ухвалення бренду Володимира-Волинського депутати прийняли під час сесії 28 лютого.
Нагадаємо, що у 2019 році за результатами голосування мешканців Володимира-Волинського, експертів та членів комітету з організації конкурсу з-поміж 10-ти логотипів, наданих митцями й аматорами, визначився один фаворит. Також було обране краще гасло міста – ним стало “Місто твоєї історії”.
Кращий ескіз визначили із врахуванням результатів голосування мешканців Володимира-Волинського, членів комітету та незалежних експертів: старшого викладача кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв, розробника логотипу Львова Юрія Крукевича,начальника відділу туризму департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської ОДА Станіслава Ольшевського та Ігоря Тимошіва – випускника магістерських програм із Маркетингу та Менеджменту європейських вузів (тема дипломної роботи “Туристичний брендинг малих міст”).
У результаті переможцем став логотип 0827. Саме цей ескіз буде запропоновано на розгляд сесії міської ради, де депутати прийняли рішення про ухвалення бренду міста.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>