У соборі Різдва Христового відбулося освячення Хреста

Photo0602У величний день Успіння Пресвятої Богородиці на території собору Різдва Христового священики, хористи та прихожани молилися спільно для освячення храмового символу – Хреста, який створений з якісного та дорогого каменю. Про цю подію розповів єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей:
-Біля цього храму довгий час не було гідного Хреста, – зауважив священик. – Старий Хрест стояв ще з 1992 року. Дякуючи нашим меценатам, благодійникам, жертводавцям, які офірували на зведення святині, сьогодні ми освятили цей знак.
За словами владики, усі, хто пожертвував кошти на встановлення Хреста, воліли бути неназваними, бо добрі справи треба робити тихо.
-Але ми молимося за них, – сказав священик. – За їхнє здоров’я та здоров’я їхніх близьких. Молимося, щоб їхні сім’ї були під Божою опікою.
Єпископ Матфей щиро подякував отцю Миколаю Удуду за те, що саме він був рушійною силою цього процесу, піклувався про те, щоб було достатньо коштів і робота просувалася як слід. Уся парафіяльна рада, прихожани вдячні отцю Миколаю та молять Бога за його здоров’я.
Марія Нагурнік, м. Володимир-Волинський

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>