У рамках «Устилуг Стравінський FEST» виступатимуть артисти Львівської національної філармонії і Харківського театру опери та балету

70150988_115114933210049_1289468698314145792_nУ м.Устилуг триває активна підготовка до дійства «Устилуг Стравинський FEST», присвяченого композитору Ігорю Стравинському. Фестиваль відбудеться цьогоріч уперше 12 жовтня в прикордонному містечку. Про це повідомила ініціатор заявки на проведення проєкту заступник устилузького міського голови Світлана Дубицька.
Устилуг Стравінський FEST – переможець програми Уряду та Мінкульту «Малі міста – великі враження». Завданням фестивалю є популяризація світової спадщини та позиціонування м.Устилуг як місця, пов’язаного з ім’ям геніального композитора, що в свою чергу сприятиме збільшенню його туристичної привабливості на українському та міжнародному рівнях.
12 жовтня о 14.00 всіх запрошуємо відвідати святковий концерт на міському стадіоні. Місто зустрічатиме гостей. Львівська національна філармонія продемонструє музично-театральну виставу за музикою І. Стравінського «Історія солдата». А у фіналі найкращі виконавці балетів Ігоря Стравінського в Україні – артисти ХНАТОБ / СХІД OPERA (Харківський національний академічний театр опери та балету) покажуть дві вистави – «Весну священну» та «Жар-птицю».
Балети Стравінського не часто з’являються на афішах музичних театрів. Колектив ХНАТОБу першим втілив складну музичну партитуру «Весни священної» на українській сцені.
Також в рамках проєкту відбудеться презентація сайту музею з віртуальним туром та брендбуку музею.
1 жовтня, у Всесвітній день музики, о 14.00 в Устилузі відбудеться передфестивальна акція. Класичний ювелірний дім «Лобортас» презентує Музею-садибі Ігоря Стравінського арт-об’єкт, ідентичний тому, який можна побачити у Києві на вул. Лютеранській.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>