У районному будинку культури презентували вишиті портрети Кобзаря

e229f32708f60a4252593b1cf23f3bb2_XLПід час святкування ювілею Володимира, 28 та 29 липня, у фойє Володимир-Волинського районного будинку культури відбулася презентація галереї вишитих портретів Тараса Шевченка в проекті «Образ і слово Великого Кобзаря у вишивці».
Ідея проекту виникла в 2016 році. Він реалізувався за задумом та ініціативою заслуженого майстра народної творчості, автора розробок і схем вишивки Григорія Кисіля. Зі своїм задумом Григорій Олексійович звернувся до вишивальниці, однієї з активісток громадського Шевченківського руху Катерини Калініченко. За допомогою інших громадських організацій і Центру народної творчості було залучено 71 вишивальницю з Полтави та районів області, а завдяки співпраці Шевченківського комітету під керівництвом Володимира Степанюка з колективом Канівського музею Т. Шевченка – ще сім активістів з міста Канів. Тож у втіленні проекту взяли участь 77 вишивальниць і один вишивальник.
Підготувала Міла Сергєєва

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>