У П’ятиднівській школі розпочнуться роботи з реконструкції

1_dsc_0003Четвертого травня, перебуваючи з візитом на Володимирщині, губернатор Олександр Савченко в супроводі керівників району відвідав ЗОШ І-ІІст. с.П’ятидні. В закладі нині навчається близько 190 дітей, з них 90 – дошкільнята. Тож для такого великого села є дуже актуальним будівництво дитячого садочка. Вирішено розв’язати цю проблему шляхом реконструкції та зведення прибудови до приміщення школи, де планується відкрити дві групи.
Ще позаминулого року було розроблено проектно-кошторисну документацію на 4млн. гривень. Але через інфляцію, ріст цін і зарплат будівельникам на сьогодні вартість проекту становить вже 6,2 мільйона. Кошти з Державного фонду регіонального розвитку, згідно з ПКД, обіцяють виділити цьогоріч. А два мільйони на дофінансування знайдуться в обласному бюджеті, але за умови перевиконання планових показників, зазначив Олександр Савченко.

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>