У поромівському дитсадку відкрили ще одну групу для малят

до дитсадка Поромів 45Шостого листопада у Поромівській ОТГ відбулася радісна й урочиста подія – відкриття при загальноосвітній школі ще однієї групи для 25 дітей, віком від 3-х до 5-ти років, із Поромова, Млинища, Михаля та Бортнова. Тож тепер дитсадок відвідуватиме 50 малюків. За словами керівника об’єднаної громади Євгенія Недищука, вартість закуплених для ремонту приміщення матеріалів, меблів та іншого обладнання обійшлася сільському бюджету у 126 тисяч гривень. Усі ремонтні роботи та встановлення обладнання виконано за активної участі батьків, кожен з яких вніс свій посильний вклад у таку хорошу справу. Найактивнішим із них голова громади вручив подяки.
Гарно підготувалися до свята і вихованці, розучивши із завідувачкою закладу Ольгою Павчук вірші, пісеньки і танці, які із задоволенням виконали для своїх гостей.
-Ще одну групу для дошкільнят ми плануємо відкрити в Бужанці, – поділився планами Євгеній Микитович.
Валентина Савчук, с. Поромів, Іваничівський район

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>