У першості району з легкоатлетичного кросу змагалися учні з понад двадцяти шкіл

44e049c35d47b3d9edcab15ede2ef14420 квітня в парку «Слов’янський» у Володимирі було проведено першість району з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь 160 учнів з 21 загальноосвітньої школи І-ІІ та І-ІІІ ступенів. Юнаки та дівчата змагалися з бігу на 500 та 1000 метрів.
За словами директора ДЮСШ Володимира Гнатюка, в особистому заліку серед дівчат ЗОШ І-ІІст. І місце посіла Оксана Мельничук, ІІ – Богдана Окшин та ІІІ місце у Діани Мирончук. Серед юнаків перемогу здобув Віталій Подзізей, ІІ місце виборов Олександр Палійчук і ІІІ – Сергій Цизь.
Серед шкіл І-ІІІст. на дистанції 500м І місце посіли Оксана Денискіна та Віталій Лукашук, ІІ місце – Соломія Максимюк і Василь Кручковський, ІІІ місце вибороли Марія Недбало і Богдан Криштоп. На дистанції 1000м переможцями стали Христина Борій і Максим Пасальський, ІІ місце у Ангеліни Моїсеєнко і Валентина Литвинчука, ІІІ місце посіли Юлія Терещук та Владислав Любух.
У загальнокомандному заліку серед ЗОШ І-ІІст. І місце – у ЗОШ с.Микуличі, ІІ – у ЗОШ с.Жовтневе, ІІІ – у ЗОШ с.Хмелівка. Серед шкіл І-ІІІст. перемогла команда ЗОШ с.Березовичі, ІІ місце посіли школярі НВК с.Льотниче, ІІІ – ЗОШ с.Бубнів.