У Нововолинську відремонтували і модернізували оперблоки

ДО ОПЕРБЛОКУJPGУ віторок представники місцевих ЗМІ разом із міським головою Віктором Сапожніковим та його першим заступником Андрієм Сторонським побували у операційному відділення центральної міської лікарні, де нещодавно повністю завершили ремонт і модернізацію приміщень.
За словами головного лікаря Віктора Мороза, на капремонт оперблоку було витрачено 2600 тисяч гривень, левова частка з яких скерована із міського бюджету, а 950 тисяч – із державного.
- Роботи велися поступово. Два роки тому було відремонтовано один оперблок, минулого року розпочалися ремонтні роботи в інших, і нарешті цей процес успішно завершено, – розповідав пан Мороз.
Відбулося повне перевтілення. Я задоволений, що усі ці кошти, які ми направляли на цю добру справу з міського бюджету, не витрачені даремно. Мені приємно, що рухаємося вперед і не зупиняємося на досягнутому, – у свою чергу зазначив очільник міста.
Підготувала Ксеня Лучко

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>