У Нововолинську скоро з’явиться дев’ять нових підприємців

до захисту 315-го січня у місті гірників відбувся захист бізнес-планів слухачів курсів цільового призначення «Підприємець – початківець», які навчалися на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти за направленням Нововолинської міської та Іваничівської районної служб зайнятості. Слухачів навчали правильно аналізувати цілі та завдання організації бізнесу й ознайомлювали з механізмом написання бізнес-плану. В захисті взяли участь 9 слухачів, які розповіли про свої наміри з організації підприємницької діяльності.
За інформацією заступника директора Центру, де відбувався захист, Ірини Олійник, усі бізнес-ідеї були цікавими та актуальними: «Надання поліграфічних послуг» «Вирощування та реалізація полуниці», «Надання стоматологічних послуг», «Надання косметологічних послуг», «Продаж побутової техніки». Комісія заслухала доповіді майбутніх підприємців і відзначила професіоналізм та знання предмета, з яким виступали слухачі.
-Залишилися задоволені й самі майбутні бізнесмени, що завдяки курсам мали можливість почерпнути багато важливої інформації, яка допоможе їм перед відкриттям власної справи і значно полегшить ведення бізнесу, – зазначила пані Ірина.
Ксеня Лучко, м. Нововолинськ

Напишіть відгук

Увійти за допомогою:

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>